Lev N. Tolstoy «Savaş ve Barış»

Lev N. Tolstoy «Savaş ve Barış» pdf indirYazar(lar) Lev N. Tolstoy
Kategori(ler) Roman
Yıl 2010
Sayfa 511

OKU KITAP INDIR

Savaş ve Barış kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Savaş ve Barış (Harp ve Sulh) dünyanın en büyük romancılarından Rus yazar Leo Nikolayevich Tolstoy’un başyapıtlarından biridir.

Dünya edebiyatının da üç baş yapıtından biri olarak kabul edilen Savaş ve Barış, Tolstoy tarafından yedi yılda tamamlanmıştır.

Romanda beş soylu ailenin öyküsüyle birlikte arka planda yazarın yaşadığı dönemdeki Rusların toplumsal hayatı ve Napoleon ordusuyla yapılan mücadele anlatılmaktadır.


Lev N. Tolstoy «Savaş ve Barış» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Lev N. Tolstoy «Savaş ve Barış» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Lev N. Tolstoy «Savaş ve Barış» online kitap pdf türkçe oku