Leman Veli «Yeşili Sevmek»

Leman Veli «Yeşili Sevmek» pdf indirYazar(lar) Leman Veli
Kategori(ler) Roman
Yıl 2023
Sayfa 400

Yeşili Sevmek kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Leman Veli’nin “Yeşili Sevmek” adlı kitabı, hayatın karmaşıklığını, ihanetleri, sırları ve değişen dostlukları işleyen dokunaklı bir hikaye sunuyor.

Gül, yıllardır içinde taşıdığı gerçekleri gizlemeye çalışırken bir yalanın içine hapsolmuştur. Ancak karşısına çıkan Nart, onun geçmişte yaşadığı zorlukları anlayarak tüm düğümleri çözmeye yardımcı olur. Aralarındaki bağ, Antalya’daki bir yaz tatili sırasında derinleşir ve Nart, beklenmedik bir anda, gözlerini kaçırdığı bir çift yeşil göze âşık olur.

Kitap, ihanetler, yalanlar, sırlar ve dostlukların sınandığı bir dönemde, aşkın gücünü ve direncini vurguluyor. Gül ve Nart’ın hikayesi, okuyucuları duygusal bir yolculuğa çıkarırken, aşkın ne kadar güçlü ve sıradışı olabileceğini gösteriyor. Bu sürükleyici romanda, karakterlerin karşılaştığı zorluklar ve yaşadıkları duygusal iniş çıkışlar, okuyucuları etkileyici bir deneyime davet ediyor.


Leman Veli «Yeşili Sevmek» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Leman Veli «Yeşili Sevmek» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF