Lee Cori «Var olan Annenin Yokluğu»

Lee Cori «Var olan Annenin Yokluğu» pdf indirYazar(lar) Lee Cori
Kategori(ler) Psikoloji
Yıl 2013
Sayfa 266

OKU KITAP INDIR

Var olan Annenin Yokluğu kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

“O annesiz çocuk, bir şekilde hayatta kalmış bir çocuk, annesinin yanındayken bile her şeye hasret olan bir çocuk… Bu kitap sizin için.”

“Jasmine Lee Cori, kötü bir anne olmanın etkilerini ve onlarla nasıl şefkat ve netlikle başa çıkılacağını anlatıyor. Bakış açısı, çocuklarını sevgi dolu bir ortamda yetiştirmek isteyen yeni anneler, olgun oğulları ve kızları. Sahip oldukları derin boşluk. uzun zamandır kalplerinde ve annelerinde hissedilen bu eser, yaraları anlamak ve iyileştirmekle ilgilenen klinik psikologlar için çok değerli olacak.”


Lee Cori «Var olan Annenin Yokluğu» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Lee Cori «Var olan Annenin Yokluğu» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Lee Cori «Var olan Annenin Yokluğu» online kitap pdf türkçe oku