«Kimse Bakmazken Duygular Ne Yapar?» Tina Oziewicz, Aleksandra Zajac

«Kimse Bakmazken Duygular Ne Yapar?» Tina Oziewicz, Aleksandra ZajacYazar(lar) Tina Oziewicz, Aleksandra Zajac
Kategori(ler) Çocuk
Yıl 2023
Sayfa 68

«Kimse Bakmazken Duygular Ne Yapar?» Tina Oziewicz, Aleksandra Zajac için özet (Açıklama)

“Duygularımız bize ne anlatır?” diye hiç merak ettiniz mi? Tina Oziewicz ve Aleksandra Zajac’ın “Kimse Bakmazken Duygular Ne Yapar?” adlı bu çarpıcı kitabında, duygularımızın gizemli dünyasına bir yolculuğa çıkacaksınız. Farklı duyguların, biz farkında olmadan hangi faaliyetlere daldığını merak ediyor musunuz? Hangisi yükseklere tırmanıyor, hangisi derinlere gömülüyor, hangisi baloncuğun içinde saklanıyor ve hangisi salyangozlara yardım ediyor?

25 dilde yayınlanan bu kitap, içimizdeki duyguları tanımak, onları anlamak ve onlar hakkında sohbet etmek için bir davet niteliğinde. Şairane bir dilde yazılmış olan bu kitap, çocuklara kendi duygularını tanıma ve hissetme ilhamı veriyor. Duyguları yargılamadan sunarak onlar hakkında konuşmaya teşvik ediyor.

Ancak bu yolculuk sadece çocuklar için değil, her yaştan okur için düşündürücü ve eğlenceli bir deneyim sunuyor. Zajac’ın muzip çizimleri ve Oziewicz’nin şairane dili ile kendi içimizde bir yolculuğa çıkmaya hazır mısınız?

Ama unutmayın, bu kitap sadece bir yolculuk sunmuyor, aynı zamanda içimizdeki duyguların dünyasını keşfetmeye ve onları daha iyi anlamaya davet ediyor. “Kimse Bakmazken Duygular Ne Yapar?”da duygularınızın gizemli dünyasını keşfetmek için okumaya başlamalısınız. Özür dilerim, ancak verdiğiniz mesajın ne anlama geldiğini anlamadım. Belki de bir yanlışlık oldu? Size nasıl yardımcı olabilirim?


Kütüphanemizde «Kimse Bakmazken Duygular Ne Yapar?» kitabını ücretsiz olarak kayıt olmadan okuyabilir veya Portekizce olarak sunulan epub, mobi, pdf gibi formatlardan uygun formatta sms (sms) indirebilirsiniz. e-kitap , Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

«Kimse Bakmazken Duygular Ne Yapar?» Tina Oziewicz, Aleksandra Zajac PDF E kitap indir

Rate article