Müjde Aklanoğlu «Kalpsiz»

«Kalpsiz» Müjde Aklanoğlu pdf indirYazar(lar) Müjde Aklanoğlu
Kategori(ler) Roman
Yıl 2021
Sayfa 504

OKU KITAP INDIR

Kalpsiz kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

“Müjde Aklanoğlu’nun kaleminden çıkan ‘Kalpsiz’, derin duyguları ve çarpıcı olaylarıyla dolu bir roman. İnsanın içindeki yalnızlığın, sevilmeyi beklemek yerine beklemeyi sevmesiyle başlayan bu hikaye, umudun karanlık gölgeleri arasında ilerliyor.

Hikaye, meçhul bir gemide yaşanan çaresiz haykırışlarla başlıyor. Kadınların özgürlüklerinin zorla alındığı bir ortamda, siyasetin karanlık yüzüne karşı verilen mücadele anlatılıyor. İnsanlığın para hırsıyla şekillenen bir dünyada, kadınlar alınıp satılan nesneler haline gelmiştir. İşte bu karanlık dünyada, Pelin Karalı adındaki bir kadının kaderiyle yüzleşmesiyle hikaye derinleşiyor.

Hikayenin merkezinde, zoraki bir evlilikle bir araya getirilen Hakim ve Mehveş’in karmaşık ilişkisi yer alıyor. İki farklı dünyanın insanı olan bu karakterler, kültürel farklılıklar ve gelenekler arasında sıkışıp kalıyorlar. Aşkın ve gururun arasında sıkışan Pelin Karalı, kendi hayalleri ve gururu arasında bir seçim yapmak zorunda kalıyor.

Müjde Aklanoğlu’nun etkileyici üslubuyla kaleme aldığı ‘Kalpsiz’, okuyucularını duygusal bir yolculuğa davet ediyor. Karakterlerin iç dünyalarının derinliklerine inen bu roman, insanın en temel duygularını ve mücadelelerini ele alıyor. ‘Kalpsiz’i okuyarak, bu dokunaklı hikayenin büyüsüne kapılacaksınız.”


Müjde Aklanoğlu «Kalpsiz» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Müjde Aklanoğlu «Kalpsiz» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Müjde Aklanoğlu «Kalpsiz» online kitap pdf türkçe oku