Müjde Aklanoğlu «Baksana talihe»

«Baksana talihe» Müjde Aklanoğlu pdf indirYazar(lar) Müjde Aklanoğlu
Kategori(ler) Roman
Yıl 2018
Sayfa 484

Baksana talihe kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Müjde Aklanoğlu’nun kaleminden çıkan “Baksana Talihe”, tutku dolu bir aşkın, yanlış anlaşılmaların ve sırlarla dolu geçmişlerin kesişim noktasında heyecan dolu bir hikaye sunuyor.

Ana karakterlerimiz, karizmatik ve ateşli bir adam ile gururlu ve inatçı bir kadın arasındaki karmaşık ilişkinin merkezinde yer alıyor. İkisinin de geçmişlerindeki sırlar ve yanlış anlaşılmalar, onları beklenmedik bir yolda buluştururken, aralarındaki çekim ve tutku kaçınılmaz bir hale geliyor.

Hazal ve Arat’ın duygusal yolculuğu, okuyucuyu hikayenin içine çekiyor. Geçmişlerindeki acı dolu anılar ve yanlış anlaşılmaların etkisiyle, ikili birbirlerinin yaralarını sarmaya çalışırken, kendi duygusal karmaşalarıyla da yüzleşmek zorunda kalıyorlar.

“Baksana Talihe”, okuyuculara aşkın, tutkunun ve fedakarlığın derinliklerine doğru bir yolculuk sunuyor. Müjde Aklanoğlu’nun akıcı üslubu ve etkileyici anlatımıyla kaleme aldığı bu romanı okuyarak, Hazal ve Arat’ın hikayesinin içine dalacak, unutulmaz bir aşk serüvenine tanıklık edeceksiniz.


Müjde Aklanoğlu «Baksana talihe» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Müjde Aklanoğlu «Baksana talihe» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF