«KALBE SAPLANAN OK» ebrununhikayeleri

«KALBE SAPLANAN OK» ebrununhikayeleriYazar(lar) ebrununhikayeleri
Kategori(ler) жанры
Yıl 2023
Sayfa

Oku

«KALBE SAPLANAN OK» ebrununhikayeleri için özet (Açıklama)

”Gözlerimin içine bak.” Gözleri karardı.

”Lütfen, devam et.”

Dudaklarını ıslatıp, derin bir iç çekti. ”Evli misin? Seni dışarıda bekleyen bir nişanlın mı var? Nedir, bu teslim edişinin sebebi? Nedir, yabancıya olan güvenişin?”

Omuz silktim. ”Sadece, her şeyi unutmak istiyorum.”

Çünkü unutmak, ışığı kapalı bir odada; kısa süre yalnızlığa hapsolmak gibiydi.

Ayağa kalkıp, üstünde bulunan beyaz gömleğin düğmelerini açtı. Düğmeleri açarken kravatı da yere düşmüştü. Sabırsız görünüyordu. Nihayet, tamamen teslim olmaya karar vermişti.


Kütüphanemizde «KALBE SAPLANAN OK» kitabını ücretsiz olarak kayıt olmadan okuyabilir veya Portekizce olarak sunulan epub, mobi, pdf gibi formatlardan uygun formatta sms (sms) indirebilirsiniz. e-kitap , Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

«KALBE SAPLANAN OK» ebrununhikayeleri PDF E kitap indir

Rate article