Julie Smith «Neden Bunu Bana Daha Önce Kimse Söylemedi?»

Julie Smith «Neden Bunu Bana Daha Önce Kimse Söylemedi?» pdf indirYazar(lar) Julie Smith
Kategori(ler) Psikoloji, Bilim
Yıl 2022
Sayfa 328

Neden Bunu Bana Daha Önce Kimse Söylemedi? kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

“Dr. Julie Smith’in ‘Neden Bunu Bana Daha Önce Kimse Söylemedi?’ adlı kitabı, psikologların terapide öğrettiği becerilerin hayatımızı daha pozitif ve kolay hale getirmek için günlük yaşamımızda da kullanılabileceğini vurguluyor.

Julie Smith, deneyimli bir klinik psikolog ve sosyal medya fenomeni olarak, kitapta okuyucuları zihinsel sağlık araç çantasıyla donatmayı amaçlıyor. Terapi becerileri olmasa da, hayat becerileri olarak tanımladığı araçları okurlarına sunuyor. Stres, kaygı, keyifsizlik, güven eksikliği, kendine eleştiri veya keder gibi zorluklarla başa çıkmak için yeni perspektifler ve stratejiler sunuyor.

Kitap, duyguları işlemek için fikirler, başa çıkma stratejileri, pratik uygulamalar ve görsellerle dolu. Julie Smith’in sunduğu bilgiler, okurların ihtiyaç duydukları anda kullanabilecekleri kolaylıkta ve anlaşılır bir formatta sunuluyor.

‘Neden Bunu Bana Daha Önce Kimse Söylemedi?’ okuyuculara, her türlü zorlukla karşılaştıklarında daha sakin, güçlü ve dayanıklı hissetmeleri için gereken her şeyi bulabilecekleri bir kaynak sunuyor.”


Julie Smith «Neden Bunu Bana Daha Önce Kimse Söylemedi?» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Julie Smith «Neden Bunu Bana Daha Önce Kimse Söylemedi?» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF