Jordan B. Peterson «Hayat İçin 12 Kural – Kaosa Panzehir»

Jordan B. Peterson «Hayat İçin 12 Kural - Kaosa Panzehir»Yazar(lar) Jordan B. Peterson
Kategori(ler) Psikoloji
Yıl 2021
Sayfa 480

OKU KITAP INDIR

Hayat İçin 12 Kural – Kaosa Panzehir kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Kaos ve belirsizlik dünyasında nasıl doğru düzgün yaşayabiliriz?
Böylesi bir dünyada hepimizin bilmesi gereken en önemli şey nedir?
Modern dünyada kural ne anlama gelir?
Neden iğneyi kendimize çuvaldızı geçmişimize batırmalıyız?

YENİ ÇAĞIN REHBER KİTABI

Son yılların sarsıcı entelektüellerinden klinik psikolog Jordan B. Peterson, benzersiz değişimlerin yaşandığı ve kutuplaştırma siyasetinin öne çıktığı bir çağda, bireysel sorumluluk ve bilgeliğin değeri hakkında açık ve kışkırtıcı mesajı ile tüm dünyada yankı uyandırıyor.

Hayat için 12 Kural’da Peterson, başkalarını eleştirmeden önce kendimize, dün olduğumuz kişiye bakmamız gerektiğini öğütleyerek daha anlamlı bir hayat için on iki eşsiz kural sunuyor. Kendi klinik deneyimlerinden ve yaşamından canlı örnekler sunan yazar, psikoloji ile felsefenin derinliklerine dalıp insanlığın tarihsel yürüyüşünün de rehberliğiyle hayatımızdaki kaosa karşı güçlü bir panzehir sunuyor…


Jordan B. Peterson «Hayat İçin 12 Kural – Kaosa Panzehir» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Jordan B. Peterson «Hayat İçin 12 Kural – Kaosa Panzehir» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Jordan B. Peterson «Hayat İçin 12 Kural – Kaosa Panzehir» online kitap pdf türkçe oku