Hans Christian Andersen «Karlar Kraliçesi»

Hans Christian Andersen «Karlar Kraliçesi» pdf indirYazar(lar) Hans Christian Andersen
Kategori(ler) Hikaye
Yıl 2013
Sayfa 64

OKU KITAP INDIR

Karlar Kraliçesi kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Hans Christian Andersen’in ünlü masalı “Karlar Kraliçesi”, soğuk bir ülkede yaşayan iki iyi arkadaşın, Gerda ve Kay’in hikayesini anlatır. Gerda ve Kay, birbirlerine kardeş kadar yakın olan iki arkadaştır ve yan yana olan iki evin tavan arasında yaşarlar. Ancak bir gün, Karlar Kraliçesi’nin sihirli buz parçalarıyla Kay’in kalbi donar ve onu alır götürür. Gerda, Kay’i bulmak ve onu geri getirmek için tehlikeli bir yolculuğa çıkar.

Bu klasik masal, dostluk, macera ve aşk dolu bir yolculuğa davet eder okuyucularını. Andersen’in dokunaklı anlatımı ve masal dünyasının büyüleyici atmosferi, okuyucuları derinden etkiler ve onları masalın içine çeker. Gerda’nın cesur ve kararlılığını, Kay’in kayboluşunu ve sonrasında yaşananları keşfetmek için bu kitabı okumalısınız.

Tahsin Yücel’in çevirisiyle ve Ayşın Delibaş Eroğlu’nun resimleriyle Yapı Kredi Yayınları’nın Doğan Kardeş dizisinden yayımlanan bu kitap, Andersen’in unutulmaz eserini modern bir şekilde sunar. Eğer siz de büyülü bir masalın içinde kaybolmak ve macera dolu bir yolculuğa çıkmak istiyorsanız, “Karlar Kraliçesi”ni hemen okumaya başlayın!


Hans Christian Andersen «Karlar Kraliçesi» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Hans Christian Andersen «Karlar Kraliçesi» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Hans Christian Andersen «Karlar Kraliçesi» online kitap pdf türkçe oku