Gitta Jacob «Mod Terapisi»

Gitta Jacob «Mod Terapisi» pdf indirYazar(lar) Gitta Jacob
Kategori(ler) Psikoloji
Yıl 2023
Sayfa 224

Mod Terapisi kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

“Gitta Jacob’ın ‘Mod Terapisi’ kitabı, duygusal dünyanızı ve içsel zenginliklerinizi keşfetmenize yardımcı olacak bir rehberdir. Vicdan, evham, utanc, panik, hüzün, reddedilme ve dışlanmışlık gibi duygularla başa çıkmak için kullanabileceğiniz Sema Terapi Yaklaşımı ve Mod Modeli temel alınmıştır.

Bu kitap, belirli duygusal kalıplara sık sık kapıldığınızda veya bu kalıplardan kurtulmakta zorlandığınızda size yardımcı olabilir. Sema Terapi Yaklaşımı, bu inatçı duygusal örüntülerin kökenini anlamanıza ve günlük yaşamınızdaki etkilerini anlamanıza yardımcı olurken, Mod Modeli değişim sürecinizi ve kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlamak için kullanılır.

‘Mod Terapisi,’ içsel dünyanızı keşfetmek ve dönüştürmek için etkili bir araç sunar. Alp Karaosmanoğlu’nun de belirttiği gibi, bu kitap sizi duygusal olarak anlamanıza ve geliştirmenize yardımcı olabilir. Kendinizi daha iyi hissetmek ve daha sağlıklı bir duygusal yaşamın kapılarını aralamak istiyorsanız, bu kitap tam size göre.”

Bu kitap, duygusal dünyanızı anlamak ve dönüştürmek isteyen herkes için değerli bir kaynak olabilir.


Gitta Jacob Mod Terapisi: Diger Yollardan Gitmek kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe PDF|MOBI|EPUB indir yandex veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Gitta Jacob «Mod Terapisi» ücretsiz PDF E-kitap indir (oku)

Rate article