«Gece Yarısı Kütüphanesi» Matt Haig

«Gece Yarısı Kütüphanesi» Matt HaigYazar(lar) Matt Haig
Kategori(ler) Roman
Yıl 2023
Sayfa 283

«Gece Yarısı Kütüphanesi» Matt Haig için özet (Açıklama)

“Gece Yarısı Kütüphanesi” adlı bu sürükleyici roman, İngiliz edebiyatının önemli yazarlarından Matt Haig tarafından kaleme alınmıştır. Yaşamla ölüm arasında bir kütüphanede geçen bu hikayede, başkarakter Nora Seed kendini pişmanlıklar ve ihtimallerle dolu bir dünyada buluyor.

Kedisi ölen, işinden kovulan ve abisiyle konuşmayan Nora, farklı seçimler yapmış olsaydı nasıl bir hayatının olacağını gösteren sonsuz sayıda kitabın arasında zamanın durduğu bu kütüphanede yolculuğa çıkıyor. Farklı kariyerler, eşler, arkadaşlar ve şehirler arasında tercih yapmak zorunda kalan Nora’nın aklında, mutluluğun ve yaşamın anlamının sırrını arayan sorular beliriyor.

Bu etkileyici roman, okurlara hayatlarının geri kalanında nasıl bir etki yaratabilecekleri konusunda derin düşüncelere dalmalarını sağlayacak sorular sunuyor: Mutluluk sadece önemli seçimlerde mi gizli? Yanlış giden her şeyin sorumlusu gerçekten biz miyiz? Hayatı yaşanılır kılan ne? Bir yanlış karar, tüm hayatımızı mahvedebilir mi?

“Gece Yarısı Kütüphanesi”ni okuyarak Nora’nın bu eşsiz yolculuğuna eşlik edin ve pişmanlıklarınızı, ihtimalleri ve yeniden seçme şansınızı sorgulayarak kendi hayatınızı değerlendirmeye başlayın. Matt Haig’in büyülü kaleminden çıkan bu roman, sizi hayatın anlamı ve seçimlerin gücü üzerine düşündürmeye davet ediyor.


Kütüphanemizde «Gece Yarısı Kütüphanesi» kitabını ücretsiz olarak kayıt olmadan okuyabilir veya Portekizce olarak sunulan epub, mobi, pdf gibi formatlardan uygun formatta sms (sms) indirebilirsiniz. e-kitap , Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

«Gece Yarısı Kütüphanesi» Matt Haig PDF E kitap indir

PDF

Rate article