Matt Haig «Rahatlama Kitabı»

Matt Haig «Rahatlama Kitabı: Suyun Üstünde Kalmamı Sağlayan Düşünceler» pdf indirYazar(lar) Matt Haig
Kategori(ler) Kişisel Gelişim
Yıl 2022
Sayfa 272

OKU KITAP INDIR

Rahatlama Kitabı: Suyun Üstünde Kalmamı Sağlayan Düşünceler kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Suyun Üstünde Kalmamı Sağlayan Düşünceler

Hiçbir şey, pes etmeyen ufacık bir umuttan daha güçlü değildir.

Rahatlama Kitabı, zor günlerden çıkarılmış derslerin ve öyle zamanlarda biraz olsun iyi hissettirecek önerilerin bir derlemesi.

Gece Yarısı Kütüphanesi ve İnsanlar gibi sevilen kitapların yazarı Matt Haig, Rahatlama Kitabı’nda kendi deneyimlerinden öğrendiklerini, Marcus Aurelius, Emily Dickinson, James Baldwin gibi fikirleriyle ilham vermiş isimlerden edindikleriyle harmanlayarak yaşamın iniş ve çıkışları üzerine kısa ve umut dolu metinler sunuyor. Zihnin zindanlar yaratabileceğini ama yanında anahtarlarını da verdiğini gösteriyor bizlere. Mutluluğun ancak “olmanız beklenenleri” bir kenara bıraktığınızda filizlenebildiğini hatırlatarak, yaşama telaşı arasında şöyle bir yavaşlayıp, var olmanın güzelliği ve tahmin edilmezliğinin değerini bilmeyi yüceltiyor.

Bir dostun aklına, sarılmanın huzuruna -ve en kötü zamanlarda bile umudu hatırlamaya- ihtiyaç duyduğunuzda elinizde olmasını isteyeceğiniz bir kitap.

“Matt Haig insanlık halleriyle, onun aydınlık ve karanlığıyla empati kuruyor; mükemmel anlatılarını inşa etmek için renk paletinin tamamını kullanıyor.”
−Neil Gaiman

“Modern hayatın keskin bir gözlemcisi.”
−New York Times


Matt Haig «Rahatlama Kitabı: Suyun Üstünde Kalmamı Sağlayan Düşünceler» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Matt Haig «Rahatlama Kitabı: Suyun Üstünde Kalmamı Sağlayan Düşünceler» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Matt Haig «Rahatlama Kitabı: Suyun Üstünde Kalmamı Sağlayan Düşünceler» online kitap pdf türkçe oku

Rate article