Ezop «Ezop Masalları»

Ezop «Ezop Masalları» pdf indirYazar(lar) Ezop
Kategori(ler) Hikaye
Yıl 2021
Sayfa 162

Ezop Masallarıkitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

“Ağustos Böceği ile Karınca”, “Yalancı Çoban”, “Tilki ile Leylek” gibi hayvanlar, bitkiler, insanlar ve hatta tanrıların bir araya gelerek düşünüp konuştuğu Ezop Masalları’nı duymayan yoktur. Masalların yaratıcısı Ezop hakkında bilinenler kısıtlı olsa da milattan öncesine dayanan yazılı nüshaları dilden dile, kültürden kültüre aktarılmaya devam ediyor. Elinizde tuttuğunuz bu kitap, masalların birçok farklı versiyonlarından faydalanılarak oluşturuldu. İnsanlığın ortak mirası haline gelmiş ve hepimizin dinleyerek büyüdüğü bu masallar, yaşama ilişkin verdiği öğütlerle güncelliğini koruyup hayata dokunuyor. Yüzyıllardır insanlığı besleyen bu hayat derslerinden okuyucuların da hissesine düşeni alması dileğiyle.


Ezop «Ezop Masalları» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Ezop «Ezop Masalları» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF