Anthony Robbins «Sınırsız Güç»

Entoni Robbins «Sınırsız Güç - Kişisel Başarıda Zirveye Ulaşmanın Yolu» pdf indirYazar(lar) Anthony Robbins
Kategori(ler) Psikoloji
Yıl 2015
Sayfa 431

OKU KITAP INDIR

Sınırsız Güç – Kişisel Başarıda Zirveye Ulaşmanın Yolu kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Bu kitap diğer kişiler üzerindeki gücünüzle ilgili değildir.
Kitap, kendinize uygulayabileceğiniz güçle ilgilidir.
Evet, yaşamda istediğiniz herhangi bir şeyi yapabilir, başarabilir ve elde edebilirsiniz. Zihinsel gücün sihiri konusunun en büyük ustası olan Robbins, bu incelikleriyle; ne isterseniz olabileceğinizi, ne yapabileceğinizi ve ne yapamayacağınızı zihninizin durumunun belirlediğini, tüm başarılı sonuçların modellenilebileceğini ve zihnizin korkuları yok etmek için nasıl yeniden programlanacağını, diğer kişilerle olan ilişkilerinizi nasıl geliştireceğiniz, nasıl ikna edici bir iletişimci olunacağını ve karşılaştığınız herhangi bir kişiyle ahengin anında nasıl sağlanacağını, diğer kişilerin başarılarını kendiniz için tekrar nasıl modelleyeceğinizi, zenginlik ve mutluluğun beş anahtarını, Asıl Başarı için nasıl ustalaşılacağını açıkladıkça; coşkusu salgın hastalık gibi herkese bulaşmaktadır.
Robbins onu kişisel başarının yeni bilimi olarak adlandırmaktadır. Siz de onu hayatınızda karşılaştığınız en iyi şey olarak adlandıracaksınız.


Entoni Robbins «Sınırsız Güç – Kişisel Başarıda Zirveye Ulaşmanın Yolu» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Anthony Robbins «Sınırsız Güç – Kişisel Başarıda Zirveye Ulaşmanın Yolu» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Anthony Robbins «Sınırsız Güç – Kişisel Başarıda Zirveye Ulaşmanın Yolu» online kitap pdf türkçe oku

Rate article