Elizabeth Blackburn «Telomer Etkisi»

Elizabeth Blackburn «Telomer Etkisi» pdf indirYazar(lar) Elizabeth Blackburn , Elissa Epel
Kategori(ler) Sağlık
Yıl 2023
Sayfa 115

Telomer Etkisi kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Dr. Elizabeth Blackburn ve Dr. Elissa Epel’in kaleminden çıkan “Telomer Etkisi,” uzun yaşamın ve genç kalmanın yeni bilimini keşfetmenizi sağlayacak bir rehber. Peki, neden bazı 60 yaşındakiler 40 yaşındaymış gibi hissedip görünüyorlar? Bu kitap, telomer uzunluğu ve sağlığı ile zihin-beden ilişkisinin biyolojik temellerini açığa çıkarıyor.

“Telomer Etkisi,” telomerlerinizi koruyarak sağlıklı yaşam sürenizi artırmanın yollarını araştırıyor. Uyku kalitesi, egzersiz, diyet, ve hatta çevresel faktörlerin telomerleri nasıl etkilediğini anlatırken, kronik stres, negatif düşünceler, gergin ilişkilerin ve hatta yaşadığınız mahallenin telomerlerinizi nasıl etkileyebileceğini inceliyor.

Bu kitap size sağlıklı beslenme önerileri, telomerler için uygun egzersiz türleri, stresten korunma yöntemleri ve çocuklarınızın kısa telomerler geliştirmesini nasıl engelleyeceğinize dair öneriler sunuyor. “Telomer Etkisi,” günlük hayatınızı gözden geçirmenize ve basit değişikliklerle nasıl daha uzun, sağlıklı ve anlamlı bir yaşam sürdüreceğinizi keşfetmenize yardımcı olacak bir başyapıt.

Hücresel düzeyde nasıl yaşlandığınızı ve sağlıklı yaşam için neler yapabileceğinizi öğrenmek istiyorsanız, bu öncü kitabı kaçırmayın!


Elizabeth Blackburn, Elissa Epel «Telomer Etkisi» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Elizabeth Blackburn, Elissa Epel «Telomer Etkisi» ücretsiz PDF E-kitap indir (oku)

PDF