Colleen Hoover «Verity: Gerçeğin Diğer Kıyısı»

Colleen Hoover «Verity: Gerçeğin Diğer Kıyısı» pdf indirYazar(lar) Colleen Hoover
Kategori(ler) Bilimkurgu
Yıl 2022
Sayfa 298

OKU KITAP INDIR

Verity: Gerçeğin Diğer Kıyısı kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

KİTAPLARI NEW YORK TIMES ÇOKSATANLAR LİSTESİNDE BİR
NUMARA OLMUŞ COLLEEN HOOVER’DAN TÜYLER
ÜRPERTECEK BİR PSİKOLOJİK GERİLİM VE AŞK ROMANI…

Lowen Asleigh, yaşadığı finansal krizin ardından evini kaybetmek üzere olan bir yazardır. Büyük bir umutsuzluk içinde olduğu sırada beklenmedik bir teklif alır. Geçirdiği kaza sebebiyle kitap yazamayacak durumdaki ünlü yazar Verity Crawford’ın çoksatan serisini tamamlayacak ve karşılığında Verity’nin eşi Jeremy’den hayatını tamamen değiştirecek yüklü miktarda bir ödeme alacaktır.

Lowen kendini kısa süre içinde Verity’nin gözlerden uzak evinde bulur. Göl kıyısındaki bu muhteşem malikânede onun seriye dair tuttuğu notlarını okuyacak ve serinin devamını yazacaktır. Ne var ki Lowen bilinci yerinde olmayan Verity’nin notları arasında onun acımasız bir dürüstlükle yazdığı otobiyografisini de bulur. Gerilim türünde bir başyapıt sayılabilecek bu otobiyografide iki kızını da kaybeden Verity kızlarının gerçekte nasıl öldüğünü anlatmıştır. Lowen okudukça dehşete kapıldığı bu taslağı, Verity’nin her şeyden habersiz eşine göstermekle yok etmek arasında bir seçim yapmak zorundadır.


Colleen Hoover «Verity: Gerçeğin Diğer Kıyısı» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Colleen Hoover «Verity: Gerçeğin Diğer Kıyısı» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Colleen Hoover «Verity: Gerçeğin Diğer Kıyısı» online kitap pdf türkçe oku