Colleen Hoover «Bizimle Başladı, Bizimle Bitti»

Colleen Hoover «Bizimle Başladı, Bizimle Bitti»Yazar(lar) Colleen Hoover
Kategori(ler) Roman, Aşk
Yıl 2021
Sayfa 376

OKU KITAP INDIR

Bizimle Başladı, Bizimle Bitti kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

“GELECEKTE BİR MUCİZE OLUR DA KENDİNİ YENİDEN ÂŞIK OLACAK DURUMDA BULURSAN, BANA ÂŞIK OL.”

Ailesinden ona miras kalan öğrenilmiş çaresizliğe başkaldıran
Lily’nin tüm acılara rağmen yeniden doğuşunun ümit ve sevgi dolu hikâyesi…

İçine doğdukları aileyi seçememenin yarattığı acının üstesinden beraber gelmeye çalışan Lily ile Atlas’ın hayatlarındaki ve hayallerindeki dönüşüm hayranlık uyandırıyor. İlginç tesadüflerle bezeli bu romanı okurken kendinizden bir parça bulacaksınız.

Bizimle Başladı Bizimle Bitti, asla vazgeçmeyen ve “yüzmeye devam etmek” isteyenlerin kitabı; başkaldırının ve empatinin yazıya dökülmüş hâli…


Colleen Hoover «Bizimle Başladı, Bizimle Bitti» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Colleen Hoover «Bizimle Başladı, Bizimle Bitti» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Colleen Hoover «Bizimle Başladı, Bizimle Bitti» online kitap pdf türkçe oku