Christophe Andre «Kendine Saygı»

Christophe Andre «Kendine Saygı»Yazar(lar) Christophe Andre
Kategori(ler) Psikoloji
Yıl 2023
Sayfa 230

OKU KITAP INDIR

Kendine Saygı kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

“Kendine Saygı” adlı eser, psikiyatri uzmanları Christophe André ve François Lelord tarafından kaleme alınmıştır. Kitap, bireyin kendisine olan saygısının kişisel ve sosyal yaşamındaki önemini detaylı bir şekilde ele alır. Kendine saygı, yazarlara göre, bireyin kendisi hakkında sahip olduğu değer yargılarından oluşur ve bu yargılar bireyin yaşam kalitesini doğrudan etkiler. André ve Lelord, aile içi dinamiklerden iş hayatına ve ikili ilişkilere kadar geniş bir yelpazede kendine saygının nasıl inşa edilebileceğini ve korunabileceğini tartışıyorlar. Kitap, bilimsel araştırmalar ve çarpıcı vaka analizleriyle zenginleştirilmiş, okurun kendi kendine saygı duymasını ve bu sayede daha mutlu ve sağlıklı bir yaşam sürdürebilmesi için pratik öneriler sunuyor. Kendine saygı konusunda farkındalık yaratmayı amaçlayan bu eser, okuyucuya içsel bir yolculuk ve kişisel gelişim fırsatı sunar.


Christophe Andre «Kendine Saygı» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Christophe Andre «Kendine Saygı» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Christophe Andre «Kendine Saygı» online kitap pdf türkçe oku