Catherine Cowles «Parçalanmış Yıldızlar»

Catherine Cowles «Parçalanmış Yıldızlar»Yazar(lar) Catherine Cowles
Kategori(ler) Roman
Yıl 2023
Sayfa 350

Parçalanmış Yıldızlar kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

“Parçalanmış Yıldızlar” romanı, Catherine Cowles tarafından kaleme alınan dokunaklı ve gerilim dolu bir aşk hikayesini anlatıyor. Everly, yıllar önce terk ettiği Wolf Gap’e, yıkık dökük bir hayatı ve parçalanmış bir aileyi onarmak için döner. Ancak bu süreç, geçmişin gölgesinde kalmış, koyu renk gözlü bir çocuk olan Hayes ile yüzleşmeyi gerektirir. Hayes, on altı yıl öncesinin acı hatıralarını unutmaya çalışmaktadır ve Everly’nin dönüşüyle bu hatıralar canlanır. Everly’nin annesinden miras kalan topraklarda bir sığınak kurma planı, ikisinin de hayatını sarsar. Yavaşça gelişen bir arkadaşlık, derin bir aşka dönüşürken, etraflarındaki gizli düşmanlar onları tehdit eder. Her biri kendi iç savaşlarıyla mücadele ederken, Wolf Gap’teki küçük kasaba, onların yaralarını sarmak için bir sahne haline gelir. Catherine Cowles’un “Parçalanmış Yıldızlar”ı, kırılgan bağlar, yeniden yapılanma ve kurtuluşun hikayesini anlatırken okuyucularını derinden etkileyecek.


Catherine Cowles «Parçalanmış Yıldızlar» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Catherine Cowles «Parçalanmış Yıldızlar» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF