Canan Efendigil Karatay «Karatay Sözü»

Canan Efendigil Karatay «Karatay Sözü» pdf indirYazar(lar) Canan Efendigil Karatay
Kategori(ler) Sağlık
Yıl 2023
Sayfa 168

Karatay Sözü kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Canan Efendigil Karatay’ın “Karatay Sözü” kitabı, sağlıkla ilgili “ezber bozan” bir yaklaşım sunuyor. 60 yıllık deneyimiyle, bu kitapta tüm virüsler ve bakterilere karşı kolayca uygulanabilir korunma yöntemlerini açıklıyor. Karatay Hoca, bu kitapla modern yaşam tarzının neden olduğu kronik hastalıkların ve sağlık sorunlarının üstesinden gelmenin sırlarını paylaşıyor.

Kitap, Canan Hoca’nın cesur ve haklı çıkışlarıyla tanınan bir hekim olarak nasıl “iyileşmez” denilen hastalıkları iyileştirdiğini vurguluyor. O, sağlıklı yaşam tarzı ve beslenme konusunda “ezberleri bozan” bir figür haline geldi ve milyonlarca insanın sağlığını olumlu yönde etkiledi.

Canan Hoca’nın “Karatay Sözü,” bağışıklığımızı korumanın ve kadim bilgileri kullanmanın önemini vurguluyor. Kitap, tüm virüsler ve bakterilere karşı nasıl korunabileceğimizi, vücudumuzla uyumlu ve doğal yöntemlerle nasıl başarabileceğimizi açıklıyor. Karatay Hoca, ilaç firmalarının etkisi altında olmadan insan sağlığını merkeze koyuyor ve her yaşta, her zaman ve her koşulda sağlığımızı korumanın yollarını öğretiyor.

“Karatay Sözü,” sağlıklı yaşam ve koruyucu sağlık hakkında bilgi arayan herkes için başvuru kaynağı olacak. Canan Efendigil Karatay’ın bilgelik dolu sözleri, okuyuculara sağlık ve yaşam konusunda rehberlik ediyor. Bu kitap, herkesin başucu kitabı olmaya aday!


Canan Efendigil Karatay Karatay Sözü – Her yaşta Her zamanda Her koşulda Bağışıklık Zırhımız kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Canan Efendigil Karatay «Karatay Sözü» ücretsiz PDF E-kitap indir (oku)

PDF