«Çalınan Dikkat» Johann Hari

«Çalınan Dikkat» Johann Hari Yazar(lar) Johann Hari
Kategori(ler) Psikoloji
Yıl 320
Sayfa 230

«Çalınan Dikkat» Johann Hari için özet (Açıklama)

Gazeteci ve yazar Johann Hari’nin kaleme aldığı “Çalınan Dikkat”, günümüzde pek çoğumuzun yaşadığı dikkat dağınıklığı sorununu ele alır ve bu sorunun nedenlerini derinlemesine araştırır. Kendi dikkat sorununu fark eden ve bu konuyu merak eden herkes için büyük bir ilgi kaynağı olan bu kitap, dikkatimizi nasıl geri kazanabileceğimize dair düşünceler sunuyor.

Hari, bireysel çabaların yalnızca sınırlı bir etkisi olabileceğini ve asıl önemli olanın, dikkatimizi çalan güçlerle kolektif bir şekilde mücadele etmek olduğunu vurguluyor. “Çalınan Dikkat”i okuyarak, dikkat dağınıklığının arkasındaki sebepleri ve bu sorunun üstesinden gelmek için neler yapabileceğimizi öğrenebilirsiniz.

Acil bir mesele olarak dikkat sorunlarının önemine dikkat çeken bu eserde, günümüz toplumunun maruz kaldığı stres, az uyku, sosyal medya ve zararlı kimyasalların dikkat üzerindeki etkileri inceleniyor. Johann Hari’nin bu önemli çalışmasında, dikkatimizi geri kazanmak için örgütlenme ve karşı koyma önerileriyle birlikte alternatif bir yol sunuluyor.

“Çalınan Dikkat”, okuyucuya sade ve anlaşılır bir dilde, dikkat dağınıklığı konusunda yeni perspektifler sunarak, yaşamlarında fark yaratmak isteyenler için kaçırılmayacak bir fırsattır. Bu etkileyici kitabı okuyarak, önemli sorunlarla mücadele etmek ve dikkatimizi yeniden kazanmak için neler yapabileceğinizi keşfedin.


Kütüphanemizde «Çalınan Dikkat» kitabını ücretsiz olarak kayıt olmadan okuyabilir veya Portekizce olarak sunulan epub, mobi, pdf gibi formatlardan uygun formatta sms (sms) indirebilirsiniz. e-kitap , Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

«Çalınan Dikkat» Johann Hari PDF E kitap indir

Rate article