Samed Behrengi «Bir Şeftali Bin Şeftali»

«Bir Şeftali Bin Şeftali» Samed Behrengi pdf indirYazar(lar) автор
Kategori(ler) Hikaye (Öykü), Çocuk, Masal
ISBN 9786053848899
Yıl 2016
Sayfa 48
OKU KITAP INDIR

Bir Şeftali Bin Şeftali kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Samed Behrengi’nin eşsiz eseri “Bir Şeftali Bin Şeftali”, susuz, verimsiz ve kurak bir köyde geçen duygusal bir hikayeye odaklanıyor. Köydeki tek verimli meyve bahçesinde, Ali ve Polat adlı iki arkadaşın, bir şeftali çekirdeğine can verme çabalarıyla başlayan olağanüstü bir serüveni anlatıyor.

Bu hikaye, küçük bir şeftali ağacının gözünden anlatılırken, ağaç yaşadığı süreçte bahçıvanla yaşadığı mücadeleyi ve verimli şeftalilerini koruma kararlılığını vurgular. Bahçıvan, şeftalileri yemeye çalışsa da ağaç ona boyun eğmeyi reddeder ve ona hiçbir zaman şeftali vermeyeceğini ilan eder.

Samed Behrengi’nin kaleminden çıkan bu başyapıt, hem büyüklerin hem de küçüklerin başucu kitaplarından biri olacak nitelikte bir eserdir. Okuyucular, bu kitapta sadece bir şeftali ağacının yaşamına tanıklık etmekle kalmaz, aynı zamanda doğaya saygı, dayanışma ve kararlılık gibi önemli değerleri de keşfederler.

“Bir Şeftali Bin Şeftali”, Samed Behrengi’nin klasiklerinden biri olarak, çocuklar için yazılmış olmasına rağmen her yaştan okuyucunun ilgisini çekecek güçlü bir mesaj sunar. Eğer siz de duygusal ve öğretici bir hikaye arıyorsanız, “Bir Şeftali Bin Şeftali”yi keşfetmelisiniz.


Samed Behrengi «Bir Şeftali Bin Şeftali» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Samed Behrengi «Bir Şeftali Bin Şeftali» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Samed Behrengi «Bir Şeftali Bin Şeftali» online kitap pdf türkçe oku