Ahmet Ümit «Bir Aşk Masalı»

«Bir Aşk Masalı» Ahmet ÜmitYazar(lar) Ahmet Ümit
Kategori(ler) Roman
Yıl 2023
Sayfa 256

OKU KITAP INDIR

Bir Aşk Masalı kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Ahmet Ümit’in kaleme aldığı “Bir Aşk Masalı”, aşkın sınırlarını zorlayan bir hikayeyi bizlere sunuyor. Eğer özgürlük yoksa, aşkın da olmadığı bir dünyada, beş prensin hayatı bir rüya ile değişir. Bir gece, beş farklı ülkede, beş prens aynı rüyayı görürler. Rüyalarında bir genç kız, eski bir kentin sokaklarında ışıktan bir güzellik halinde dolaşıyor. Bu kızı gördükten sonra, eski hayatları ve hakikatleri artık geçerli olmaz.

“Aşkın doğası” hakkında derin bir hikaye olan “Bir Aşk Masalı”, bu beş prensin aşk uğruna girdiği macerayı anlatıyor. Kaf Dağı’ndan ıssız çöllere, ücra hanlardan savaşçı kabilelerin çadırlarına kadar uzanan bu yolculuk, devlerden denizkızlarına, balinalardan devasa yılanlara kadar her türlü varlığın dahil olduğu bir hikaye sunuyor.

“Bir Aşk Masalı”, sevda uğruna nelerin feda edilebileceğini, aşkın insanı nasıl dönüştürebileceğini ve en önemlisi, aşkın özgürlüğün en büyük kanıtı olduğunu gösteriyor. Ancak bu hikayenin tamamını anlamak ve prenslerin bu aşk uğruna nelerden vazgeçtiklerini görmek için “Bir Aşk Masalı”nı okumanız gerekiyor. Bu hikaye, okuyucularına unutulmaz bir deneyim sunuyor. Siz de bu aşk masalına katılmak istemez misiniz?


Ahmet Ümit «Bir Aşk Masalı» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Ahmet Ümit «Bir Aşk Masalı» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Ahmet Ümit «Bir Aşk Masalı» online kitap pdf türkçe oku

  1. Jadziia

    Cok guzel

    Cevapla