Ahmet Ümit «Sis ve Gece»

Ahmet Ümit «Sis ve Gece» pdf indirYazar(lar) Ahmet Ümit
Kategori(ler) Polisiye
Yıl 2019
Sayfa 270

OKU KITAP INDIR

Sis ve Gece kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Ahmet Ümit’in “Sis ve Gece” adlı kitabı, okuyucuları gizem dolu bir maceraya davet ediyor.

Kitap, İstanbul’un renkli sokaklarında geçen ve günümüz Türkiye’sinin yakın geçmişine ışık tutan bir hikayeyi anlatıyor. Aniden kaybolan genç bir kız olan Mine’nin ardında bıraktığı gizemi çözmeye çalışan MİT görevlisi Sedat’ın hikayesi merkezde yer alır. Mine’nin arayışında, yasak bir aşkın izlerini süren Sedat, istihbarat örgütü içindeki entrikalarla karşı karşıya kalır.

Karanlık sokaklarda geçen soluk soluğa bir kovalamaca, örgüt evlerine düzenlenen baskınlar, yargısız infazlar ve kayıtlara geçmemiş ölümlerle dolu bu hikaye, Türkiye’nin yakın geçmişine insani bir bakış sunar.

Kitabın atmosferi ve karakterlerinin derinliği, okuyucuyu hikayenin içine çekerken, gizemli amblemin açığa çıkarılmasıyla birlikte heyecan doruğa çıkar. Ana karakterlerin yaşadığı karmaşık duygular ve çatışmalar, okuyucuyu hikayenin derinliklerine çekerken, İstanbul’un tarihi ve kültürel dokusunu da keşfetmelerini sağlar.

“Sis ve Gece”, sıradışı bir kurgu ve zengin karakterlerle dolu, sürükleyici bir okuma deneyimi sunar. Ahmet Ümit’in ustalıklı kalemi, okuyucuyu gizem dolu bir serüvene davet ederken, Türkiye’nin yakın tarihine dair önemli bir bakış açısı sunar.


Ahmet Ümit «Sis ve Gece» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Ahmet Ümit «Sis ve Gece» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Ahmet Ümit «Sis ve Gece» online kitap pdf türkçe oku