Beyza Alkoç «Onun Şeytanları»

Beyza Alkoç «Onun Şeytanları» PDF indirYazar(lar) Beyza Alkoç
Kategori(ler) Fantastik, Bilimkurgu, Edebiyat
Yıl 2023
Sayfa 520

Onun Şeytanları kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Beyza Alkoç’un Onun Şeytanları adlı romanı, gizem dolu bir macerayı anlatıyor.

Roman, genç bir araştırmacı olan Julia’nın tesadüfi bir keşif yapmasıyla başlar. Bu keşif, Julia’yı dünyayı etkileyebilecek büyük bir sırrın peşine düşer. Bu sır, insanları kontrol edebilen ve onları şeytani eylemlere sürükleyebilen bir grup insanın varlığını açığa çıkarır.

Julia’nın araştırmaları onu eski bir tarikatın izlerine götürür. Bu tarikat, yüzyıllardır gizli bir şekilde varlığını sürdüren ve gücünü şeytanlardan alan bir gruptur. Julia, tarikatın üyeleriyle tehlikeli bir oyunun içine düşer ve zamanla karanlık sırların ortaya çıkmasını sağlar.

Julia, hem kendini hem de sevdiklerini korumak için büyük bir mücadeleye girişir. İçinde bulunduğu tehlikelerle yüzleşirken, karanlık güçlerle dolu bir dünyada ayakta kalmak için savaşır. Bu heyecanlı macera, okuyucuları sürpriz dolu bir yolculuğa çıkarırken insan doğasının karmaşıklığını ve iyilikle kötülük arasındaki ince çizgiyi sorgulatır.

Peki, Julia bu tehlikeli mücadelede başarılı olabilecek mi? Gerçekliğin ötesinde neler keşfedecek? Bu soruların cevabını öğrenmek için Onun Şeytanları’nı okumaya başlayın!


Beyza Alkoç Onun Şeytanları kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Beyza Alkoç «Onun Şeytanları» PDF E-kitap indir

PDF