Beyza Aksoy «Siyah Kuğu 2»

Beyza Aksoy «Siyah Kuğu 2 (Ruh Kadehi)» PDF indirYazar(lar) Beyza Aksoy
Kategori(ler) Roman
Yıl 2023
Sayfa 416

Siyah Kuğu 2 kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Beyza Alkoç’un Siyah Kuğu 2: Ruh Kadehi adlı romanı, ilk kitabında bıraktığı yerden devam ediyor.

Roman, katillerin son sözlerinin henüz söylenmemesini ve mezar taşlarının başında karanlığa bir mum yakan insanların bir şarkı mırıldanmasını konu alıyor.

Bu şarkı, “Kırılmış kanatlar, incinmiş kalpler, kaybolmuş ruhlar… Söylesene Siyah Kuğu, sen buradasın diye mi yağmur yağıyor, yoksa bulutlar da mı bize ağlıyor?”

Roman, bu soruların cevabını ararken, beklenmedik olaylar ve nadir görülen olguların insan hayatı üzerindeki etkisini de derinlemesine incelemektedir.

Kitap, okuyucuları beklenmedik olaylar ve nadir görülen olguların insan hayatı üzerindeki etkisi hakkında düşünmeye davet ediyor. Roman, okuyuculara yaşamın beklenmedik bir şekilde değişebileceğini ve hazırlıklı olmanın önemini hatırlatıyor.

Peki, Siyah Kuğu 2: Ruh Kadehi’nde neler olacak? Katillerin son sözleri ne olacak? Mezar taşlarının başında karanlığa bir mum yakan insanların şarkısı ne anlama geliyor? Bu soruların cevabını öğrenmek için Siyah Kuğu 2: Ruh Kadehi’ni okumaya başlayın!


Beyza Aksoy «Siyah Kuğu 2 (Ruh Kadehi)» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Beyza Aksoy «Siyah Kuğu 2» PDF E-kitap indir

PDF