Beyza Aksoy «Onun Şeytanları»

Beyza Aksoy «Onun Şeytanları» pdf indirYazar(lar) Beyza Aksoy
Kategori(ler) Bilimkurgu
Yıl 2020
Sayfa 520

OKU KITAP INDIR

Название kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

İnsanları insanlar öldürür, silahlar değil. Bu devirde sözler işliyor cinayetleri, katiller değil.

Beni başrolleri yakınlaştırmak için yazılan ikinci karakter, hikâyesini dinlemek istemediğin figüran olarak hatırlarsın. Ama herkesin bir hikâyesi vardır. Ve ben o sarışınım. Sen ise benden nefret ediyorsun.

“Üşürken içimi sevgi ısıtmadı benim, hep çay ya da kahve içtim. Büyüdüm, büyüdüm…

Büyürken sıcak şeylerle ısınamadığım kışlar geçirdim. Odamın kapısı bir gece yarısı çocuk masallarına hiç açılmadı. Bu yüzdendir belki de, yatağımın altındaki canavarlar her gece
kafamda cirit atardı. Anneme söyledim, babama da… Susmayı böyle öğrendim: Saat 8’de, yemek masasında.”


Beyza Aksoy «Onun Şeytanları» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Beyza Aksoy «Onun Şeytanları» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Beyza Aksoy «Onun Şeytanları» online kitap pdf türkçe oku