M. Barış Muslu «Beynine Format At»

M. Barış Muslu «Beynine Format At» pdf indirYazar(lar) M. Barış Muslu
Kategori(ler) Kişisel Gelişim
ISBN 9786050912579
Yıl 2013
Sayfa 252

OKU KITAP INDIR

Beynine Format At kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

M. Barış Muslu’nun “Beynine Format At” adlı kitabı, sağlık, mutluluk, başarı ve kişisel gelişim hedeflerine ulaşmak isteyen herkes için bir rehber niteliği taşıyor. Bu kitap, bilimsel ve etkili bir yaklaşımla, okuyucuların beynindeki olumsuz düşünce kalıplarını temizlemelerine ve olumlu değişiklikler yapmalarına yardımcı oluyor.

Kitap, sıradan pozitif düşünce kitaplarının ötesine geçerek okuyucuları eyleme geçirmeye teşvik ediyor. NeuroFormat® yöntemi ile beyninizi yeniden programlamayı öğrenirken, kendi potansiyelinizi en üst düzeye çıkarmak için çaba sarf etmeniz gerektiğini vurguluyor.

M. Barış Muslu’nun “Beynine Format At” kitabı, kişisel gelişim yolculuğuna yeni bir bakış açısı getiriyor ve okuyucularını olumlu değişikliklere adım atmaya teşvik ediyor. Eğer sıradışı bir kişisel gelişim deneyimi yaşamak ve potansiyelinizin sınırlarını zorlamak istiyorsanız, bu kitap tam da size göre! Başlayın ve beyninize format atarak hayatınızı dönüştürmeye adım atın.


M. Barış Muslu «Beynine Format At» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

M. Barış Muslu «Beynine Format At» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

M. Barış Muslu «Beynine Format At» online kitap pdf türkçe oku

Rate article