M. Barış Muslu «O An»

«O An» M. Barış Muslu pdf indirYazar(lar) M. Barış Muslu
Kategori(ler) Kişisel Gelişim
Yıl 2023
Sayfa 248

O An kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

M. Barış Muslu’nun kaleme aldığı “O An” adlı kitap, NeuroFormat uygulamalarının en son halini sunarak travma çözümlemesi konusunda değerli bir kaynak oluşturuyor. Yazarın iddiasına göre, bu yöntem dünya çapında en etkili, hızlı ve kapsamlı travma çözümleme yöntemidir.

Bu etkileyici eser, travmaları derinlemesine ve eksiksiz bir şekilde çözmek isteyenler için olduğu kadar, travma alanında çalışan uzmanlar için de etkili bir yol haritası sunuyor. Yıkıcı deprem sonrası yaşanan travmalar, yazarı bu kitabı yazmaya iten ana etki olmuştur. Bu kitap, NeuroFormat yöntemine ihtiyaç duyan yüz binlerce kişiye şifa olmayı amaçlıyor.

“O An” adlı kitap, travma yaşayanlar için olduğu kadar, travma üzerine çalışan profesyoneller ve bu alanda bilgi edinmek isteyen herkes için önemli bir kaynaktır. Yazarın zengin deneyimlerini ve geliştirdiği NeuroFormat yöntemini keşfederken, travma çözümlemesine dair yeni bir perspektif kazanacaksınız.

Bu kitabı okuyarak, travma çözümlemesinde kullanılan analiz şekli ve yöntemi hakkında detaylı bilgi edinebilir ve hayatınızdaki travmaları daha etkili bir şekilde çözmeye başlayabilirsiniz. “O An” adlı bu değerli kitabı kaçırmayın ve travma çözümlemesinde yeni bir sayfa açın.


M. Barış Muslu «O An» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

M. Barış Muslu «O An» ücretsiz PDF E-kitap indir

Rate article

  1. Zübeyde

    Teşekkürler

    Cevapla
  2. Metin Güvener

    Yazarını tanımıyordum.Kitabın özetini okudum.Kısa sürede kitabı alıp okuyacağım.

    Cevapla