«O An» M. Barış Muslu

«O An» M. Barış MusluYazar(lar) M. Barış Muslu
Kategori(ler) Kişisel Gelişim
Yıl 2023
Sayfa 248

«O An» M. Barış Muslu için özet (Açıklama)

“O An” adlı kitap, M. Barış Muslu’nun geliştirdiği ve 2023 yılında geldiği noktayı paylaştığı NeuroFormat uygulamalarının en son haliyle travma çözümlemesine dair değerli bir kaynak sunuyor. Yazarın iddiasına göre, bu yöntem şu anda dünya çapında travma çözümlemesi konusunda en etkili, hızlı ve kapsamlı yöntemdir.

Travmalarınızı derinlemesine ve eksiksiz bir şekilde çözmek isteyenler için olduğu kadar, travma alanında çalışan uzmanlar için de etkili bir yol haritası sunan bu kitap, travma felsefesi üzerine bilimsel literatüre geçmesi gerektiğini düşünülen bir sistem ortaya koyuyor.

Yıkıcı deprem nedeniyle ortaya çıkan travma ihtiyacı, M. Barış Muslu’yu bu kitabı yazmaya iten ana etkendir. Ülke genelinde yaşanan bu travma sonrası NeuroFormat yöntemine ihtiyaç duyan yüz binlerce kişi olduğunu düşünen yazar, bu kitabın okuyuculara ve topluma şifa olmasını umuyor.

“O An” adlı kitap, sadece travma yaşayanlar için değil, aynı zamanda travma üzerine çalışan profesyoneller ve bu alanda bilgi edinmek isteyen herkes için önemli bir kaynaktır. Yazarın zengin deneyimlerini ve geliştirdiği NeuroFormat yöntemini keşfederken, travma çözümlemesine dair yeni bir perspektif kazanacaksınız.

Bu kitabı okuyarak, travma çözümlemesinde kullanılan analiz şekli ve yöntemi hakkında detaylı bilgi edinebilir ve hayatınızdaki travmaları daha etkili bir şekilde çözmeye başlayabilirsiniz. “O An” adlı bu değerli kitabı kaçırmayın ve travma çözümlemesinde yeni bir sayfa açın.


Kütüphanemizde «O An» kitabını ücretsiz olarak kayıt olmadan okuyabilir veya Portekizce olarak sunulan epub, mobi, pdf gibi formatlardan uygun formatta sms (sms) indirebilirsiniz. e-kitap , Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

«O An» M. Barış Muslu PDF E kitap indir

Rate article

  1. Zübeyde

    Teşekkürler

    Cevapla
  2. Metin Güvener

    Yazarını tanımıyordum.Kitabın özetini okudum.Kısa sürede kitabı alıp okuyacağım.

    Cevapla