Beyhan Budak «Kendine İyi Davran Güzel İnsan»

Beyhan Budak «Kendine İyi Davran Güzel İnsan» pdf inderYazar(lar) Beyhan Budak
Kategori(ler) Psikoloji, Bilim, Eğitim
Yıl 2023
Sayfa 208

OKU KITAP INDIR

Kendine İyi Davran Güzel İnsan kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Beyhan Budak’ın “Kendine İyi Davran Güzel İnsan” adlı kitabı, hayatına aldığın şeylerin bazen sana nasıl zarar verebileceğini gösteriyor. Bu kitap, kendi hayatına dair kontrolü elinde tutmanın ve kendine nasıl daha iyi davranabileceğinin rehberi niteliğinde.

İçindeki sağlıklı ve sağlıksız “sen” arasındaki dengeyi bulmak için bu kitap seni bir yolculuğa çıkarıyor. Kaygılarla nasıl başa çıkacağını, olumsuz düşünceleri nasıl kontrol edeceğini, sağlıklı ilişkiler kurarken zararlı ilişkilerden nasıl korunacağını ve değersizlik hissini nasıl yenmeyi öğrenmen için rehberlik ediyor.

Bu kitapla, kendine daha iyi davranmanın ve içsel dönüşümün kapılarını aralayacak, hayatta neyin önemli olduğunu ve kendini nasıl geliştirebileceğini keşfedeceksin. Kendine daha fazla önem vermeye ve daha sağlıklı bir “sen”e ulaşmaya hazır mısın? Bu kitap, bu yolculuğa başlamak için ihtiyacın olan rehber olabilir.


Beyhan Budak «Kendine İyi Davran Güzel İnsan» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Beyhan Budak «Kendine İyi Davran Güzel İnsan» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Beyhan Budak «Kendine İyi Davran Güzel İnsan» online kitap pdf türkçe oku

Rate article