Ali Şeriati «Anne Baba Biz Suçluyuz»

«Anne Baba Biz Suçluyuz» Ali Şeriati pdf indirYazar(lar) Ali Şeriati
Kategori(ler) Din (İslam), Kişisel Gelişim, Eğitim
ISBN 9786055482558
Yıl 2013
Sayfa 165
OKU KITAP INDIR

Anne Baba Biz Suçluyuz kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Ali Şeriati’nin güçlü ifadelerle dolu eseri “Anne Baba Biz Suçluyuz”, keskin eleştirilerle dolu ancak bir o kadar da gerçekçi bir bakış açısı sunuyor. Bu kitap, sert sözlerin ardında yatan gerçeklerin önemine vurgu yaparak, okuyucuları düşünmeye ve harekete geçmeye çağırıyor.

Şeriati, cesurca dile getirdiği eleştirilerle, insanları rahatsız eden gerçekleri açığa çıkarıyor ve onlara yüzleşme cesareti veriyor. Acı sözlerin ardında yatan hakikatleri görmemizi sağlıyor ve bu hakikatlerle yüzleşmemizi cesaretlendiriyor.

Kitap, toplumun derinliklerine inerek, kanser gibi bir hastalığın yayılmasına benzeterek, toplumsal sorunlara dikkat çekiyor. Şeriati, vakit daraldıkça ve facia derinleştikçe, müdahale etmenin ve gerçeklerle yüzleşmenin önemini vurguluyor.

“Anne Baba Biz Suçluyuz”, okuyuculara sadece gerçeklerle yüzleşmeyi değil, aynı zamanda bu gerçeklerle nasıl başa çıkılacağını da gösteriyor. Şeriati’nin etkileyici üslubu ve derin düşünceleriyle dolu bu eser, insanın iç dünyasına ve toplumsal yapıya dair önemli bir ders sunuyor.


Ali Şeriati «Anne Baba Biz Suçluyuz» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Ali Şeriati «Anne Baba Biz Suçluyuz» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Ali Şeriati «Anne Baba Biz Suçluyuz» online kitap pdf türkçe oku