Rachel Walker «Zihni geliştirmenin 101 yolu»

«Zihni geliştirmenin 101 yolu» Rachel Walker pdf indirYazar(lar) Rachel Walker
Kategori(ler) Kişisel Gelişim
ISBN 9786055056872
Yıl 2023
Sayfa 128

Zihni geliştirmenin 101 yolu kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Zihninizi güçlendirmek ve daha sağlıklı düşünmek için harika bir başlangıç yapmak istiyorsanız, Rachel Walker’ın “Zihni Geliştirmenin 101 Yolu” kitabı tam da ihtiyacınız olan kaynak olabilir.

Bu kitap, 101 farklı parlak fikir, aktivite ve yaşam tarzı değişikliği ile zihin gücünüzü arttırmanıza, hafızanızı geliştirmenize ve kötü düşüncelerden arınmanıza yardımcı olacak. Sadece zihinsel olarak değil, genel sağlık durumunuzu da iyileştirecek, kötü beslenme alışkanlıklarınıza çözüm getirecek ve boş zamanlarınızı daha verimli geçirmenizi sağlayacak ipuçları sunuyor.

Rachel Walker’ın bu kitabı, okuyuculara pratik ve etkili yollarla zihinlerini güçlendirmeleri için ilham veriyor. Kendinizi daha çevik, öğrenmeye açık ve sağlıklı düşünen biri olarak görmek istiyorsanız, “Zihni Geliştirmenin 101 Yolu” kitabını okuyarak bu hedefe doğru ilk adımı atabilirsiniz.


Rachel Walker «Zihni geliştirmenin 101 yolu» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Rachel Walker «Zihni geliştirmenin 101 yolu» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF