Zeynep Sahra «Elmalı Turta»

Zeynep Sahra «Elmalı Turta» pdf indirYazar(lar) Zeynep Sahra
Kategori(ler) Roman
Yıl 2017
Sayfa 496

OKU KITAP INDIR

Elmalı Turta kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

“Bu; kanatlarını arkasında bırakmış kelebeğin değişim hikâyesi.”

Sahra’yı Ahmet’ten uzaklaştıran Yasemin, Emir ile arasına giren Cennet, Mutlu Kelebek’e yaklaşmasını engelleyen şüpheleri varken, kalbinin sesini duyması pek de kolay olmaz. Değişmeyen tek şey boynundaki ayçöreği kolyesidir ama ona dokunduğunda hala aynı şeyleri hissettiğinden ise emin değildir.

Özgür kalması için kelebek kanatlarını yakmalı mı, yoksa kaçmaya devam mı etmeli? Kanatlarının kaderini seçerken hesaba katmadığı şeyler, Sahra kadar okuyucu da şaşırtacak. Romeo ve Juliet alıntıları ile süslenen bu devam kitabı sizi soluksuz bırakacak…

“İnsan, yarası yarasına denk geleni severmiş…”


Zeynep Sahra «Elmalı Turta» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Zeynep Sahra «Elmalı Turta» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Zeynep Sahra «Elmalı Turta» online kitap pdf türkçe oku