Zbigniev Brezezinsk «Büyük Satranç Tahtası»

Zbigniev Brezezinsk «Büyük Satranç Tahtası» pdf indirYazar(lar) Zbigniev Brezezinsk
Kategori(ler) Siyaset
Yıl 2010
Sayfa 293

OKU KITAP INDIR

Büyük Satranç Tahtası kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Yirminci yüzyılın sonuna yaklaşırken, Amerika Birleşik Devletleri dünyanın tek süpergücü olarak ortaya çıktı: Başka hiçbir ulus, bu güçle kıyaslanabilir askeri ve ekonomik güce veya dünyanın her tarafına uzanabilen kollara sahip değil. Yine de Amerika’nın yüzleşmek zorunda olduğu hayati önemdeki soru cevaplanmadı: Dünyadaki istisnai konumunu sürdürmek için Amerika’nın küresel stratejisi ne olmalıdır? Zbigniew Brzezinski yeni ufuklar açan kitabında bu soruyu lafı dolandırmadan ve taviz vermeden irdeliyor.


Zbigniev Brezezinsk «Büyük Satranç Tahtası» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Zbigniev Brezezinsk «Büyük Satranç Tahtası» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Zbigniev Brezezinsk «Büyük Satranç Tahtası» online kitap pdf türkçe oku