Yüsra Ergün «Sessiz Gelin»

Yüsra Ergün «Sessiz Gelin» pdf indirYazar(lar) Yüsra Ergün
Kategori(ler) Roman
Yıl 2021
Sayfa 576

OKU KITAP INDIR

Sessiz Gelin kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Kadının ruhu sessizliğe hapsolmuştu. Ve o, kadının sessizliğine dahi ölen, kadının ruhunu sevdasıyla iyileştiren bir adamdı. Fakat aşka giden yol dikenliydi, ayaklar kan revan içinde kalacaktı. Yol uzundu ama yürek yine de pes etmiyordu. Çocuk kalbi bir sevdaya tutulmuş ve sevdasını kendisiyle beraber büyütmüştü. Ona imkânsız gelen sevdasına bir gün kavuşacağını hiç düşünmezdi. Kaderin ördüğü ağlara bir kere takılmış ve bir daha da kurtulamamıştı. Tutulmuştu sevdanın efsununa, girmişti adamın kalbindeki zindana sonunda tutsak etmişti kendini. Adam ise bu tutsaklığa ortak oldu, ışık tuttu zindanında
sakladığı kadına. Öptü parmak uçlarından, şifa vermek istedi dudaklarıyla. Aşk, kadının adıyla mühürlenip
adamın dudakları arasından kalpten bir sesle dile geldi:
“Arya’m…” Kadının adını söylerken bile tüm aşkını haykırır gibiydi.
“Sessizliğine öldüğüm kadın.”


Yüsra Ergün «Sessiz Gelin» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Yüsra Ergün «Sessiz Gelin» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Yüsra Ergün «Sessiz Gelin» online kitap pdf türkçe oku