Sebastian Fitzek «Yolcu 23»

«Yolcu 23» Sebastian Fitzek pdf indirYazar(lar) Sebastian Fitzek
Kategori(ler) Roman
ISBN 9786052995167
Yıl 2023
Sayfa 400
OKU KITAP INDIR

Yolcu 23 kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Merak, gizem ve duygusal yüklü bir yolculuk için hazır mısınız? Sebastian Fitzek’in çarpıcı romanı “Yolcu 23”, sizi adım adım içine çekecek bir hikayenin kapılarını aralıyor.

Polis ve psikolog olan Martin Schwartz’in hayatı, kaybettiği ailesinin acısıyla darmadağın olmuştur. Ancak bir gün, yaşlı bir kadın tarafından aranarak, ailesinin kayboluşunun gerçeğini bulabileceği ipuçlarının bir yolculukta saklı olduğu haberini alır. Bu yolculuk, Sultan of the Seas adlı bir yolcu gemisine doğru yol alırken, Martin’in geçmişiyle yüzleşeceği ve gerçeğin perdesini aralayacağı bir maceranın başlangıcı olacaktır.

Seyahatinde, kayıp bir kız ve kendi oğluna ait bir oyuncak ayı ile karşılaşan Martin, her adımda daha da derinlere doğru çekilir. Ancak bu sır dolu gemide, herkesin bir sırrı vardır ve Martin, gerçeği ortaya çıkarırken kendisini tehlikeli bir labirentin içinde bulur.

Sebastian Fitzek’in ustalıkla örülmüş kurgusu ve karakterlerin derinlikleri, okuyucuyu hikayenin içine çekerken, her sayfada yeni bir sırrın ve dönüşün olduğu bu roman, sizi soluksuz bir yolculuğa davet ediyor.

“Yolcu 23”, sürükleyici bir gerilim romanının yanı sıra, insan psikolojisi ve kayıp arayışının derinliklerine de inen etkileyici bir eser. Sebastian Fitzek’in kaleminden çıkan bu unutulmaz kitabı okuyarak, sırlarla dolu geminin içinde kaybolmaya hazır olun!


Sebastian Fitzek «Yolcu 23» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Sebastian Fitzek «Yolcu 23» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Sebastian Fitzek «Yolcu 23» online kitap pdf türkçe oku