Yaşar Kemal «İnce Memed 2»

Yaşar Kemal «İnce Memed 2» pdf indirYazar(lar) Yaşar Kemal
Kategori(ler) Edebiyat, Roman
Yıl 2020
Sayfa 459

OKU KITAP INDIR

İnce Memed 2 kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Öldürülen Abdi Ağa’nın yerini kardeşi Hamza alır. Memed, topraklarını ele geçirmek için Vayvay köylülerine zulmeden Ali Safa Bey’i ve Hamza’yı öldürür. Ancak köylüler için tam bir efsaneye dönüşmesine rağmen zulmedenlerin öldürmekle bitmeyeceği konusunda kuşku duymaya başlar. Abdi Ağa gitmiş, yerine Hamza gelmiştir, onun yerini de bir başkası alacaktır. “Kalemi insanlığın hizmetinde bir yazar…”


Yaşar Kemal «İnce Memed 2» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Yaşar Kemal «İnce Memed 2» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Yaşar Kemal «İnce Memed 2» online kitap pdf türkçe oku

Rate article