Mert Arık «Uzaya Giden Tren»

«Uzaya Giden Tren» Mert ArıkYazar(lar) Mert Arık
Kategori(ler) Çocuk
Yıl 2023
Sayfa 64

Uzaya Giden Tren kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Mert Arık’ın muhteşem kitabı “Uzaya Giden Tren”, sizi hayal dünyasının en hızlı trenine davet ediyor! Hayallerinizi gerçekleştirmek için bu trenin yolcusu olmaya hazır mısınız?

Öğretmenleri, sınıflarına sıradışı bir görev verdi: Bir tren hikayesi yazmak! Ancak bu sıradan bir hikaye olmayacaktı, bu bir ekip çalışmasıydı. Moni ve arkadaşları, heyecan verici bir maceraya atılarak olağanüstü bir tren hikayesi yazmanın peşine düşerler.

Bu tren sıradan bir yere gitmiyor, Cumburlop Kasabası’na veya Gergedanlar Köyü’ne değil. Bu tren, uzaya gidiyor! Peki, nasıl mı? İşte bu kitap, bu büyülü yolculuğun sırlarını ve hikaye yazmanın inceliklerini paylaşıyor.

Kahramanlarımız, yaratıcı yazarlık sırlarını ve hayal gücünün sınırlarını zorlayan bir maceraya çıkıyorlar. “Uzaya Giden Tren”, okuyucularını Dünyanın En Büyük Kitabını yazmaya katılmaya davet ediyor. Haydi, bu trenin yolcusu olun ve sıra dışı bir hikaye yolculuğuna çıkın!


Mert Arık «Uzaya Giden Tren» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Mert Arık «Uzaya Giden Tren» ücretsiz PDF E-kitap indir (oku)

PDF