Server Tanilli «Uygarlık Tarihi»

Server Tanilli «Uygarlık Tarihi» pdf indirYazar(lar) Server Tanilli
Kategori(ler) Araştırma, İnceleme, Siyaset, Tarih, Eğitim
ISBN 9786054183623
Yıl 2009
Sayfa 572

OKU KITAP INDIR

Uygarlık Tarihi kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Server Tanilli’nin “Uygarlık Tarihi” adlı kitabı, Türkiye’deki ortaöğretim sisteminin kültür konularındaki eksikliğini ve yanlışları ele alarak gençlerin ve her yaştan okuyucuların gözlerini açmayı hedefliyor. Yazar, gençlerin kafasına doğru bilgiler yerine karmaşık ve anlamsız bilgilerin yerleştirildiğini ve bunun egemen sınıfların bir oyunu olduğunu vurgular.

Kitap, okuyuculara çağdaş tarih ve uygarlık tarihi çerçevesinde kültürel bilgi sunarak gençlerin ve herkesin bilinçlenmesini amaçlar. Tanilli, kültürün sadece laf kalabalığı olmadığını, çağını tanıtarak ve anlayarak bilinçlenmenin önemini vurgular.

Bu kitap, sadece gençlere değil, temel kültüre ilgi duyan herkese hitap ediyor. Okuyucular, “Uygarlık Tarihi” kitabını okuduklarında görecektir ki, kültürün gücüyle çağlar arasında bir yolculuk yapacaklar ve bu yolculuk onları daha bilinçli bir birey haline getirecektir.


Server Tanilli «Uygarlık Tarihi» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Server Tanilli «Uygarlık Tarihi» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Server Tanilli «Uygarlık Tarihi» online kitap pdf türkçe oku