Tony Buzan «Hızlı Okuma»

Tony Buzan «Hızlı Okuma» pdf indirYazar(lar) Tony Buzan
Kategori(ler) Kişisel Gelişim
Yıl 2019
Sayfa 300

OKU KITAP INDIR

Hızlı Okuma kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Bu kitabı benzerlerinden ayıran nokta interaktif bir tarzda hazırlanmış olmasıdır. Kitaptaki bilgi ve uygulamalarla okuma hızınızı dakikada 1000 kelimeye kadar artırabilirsiniz. Bu rakam da mevcut okuma hızınızın 3-4 katı ilerleme demektir. Hızlı Okuma Kitabı, zihin potansiyelinden tam olarak yararlanmak isteyenler, az zamanda çok şey okumak zorunda olanlar, notlarını yükseltmek isteyen öğrenciler, iş raporlarıyla boğuşan yöneticiler, öğretmenler, doktorlar, muhasebeciler, uzmanlar, kitap kurtları için ideal. Beyin ve öğrenme teknikleri üzerine bir otorite olan Tony Buzan ‘Zihin Haritaları’ metodunun mucidi, Beyin Derneği’nin Başkanı, Beyin Vakfı ve Kulübü’nün kurucusu ve ‘Zihinsel Eğitim’ kavarımın yaratıcısıdır.


Tony Buzan «Hızlı Okuma» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Tony Buzan «Hızlı Okuma» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Tony Buzan «Hızlı Okuma» online kitap pdf türkçe oku