Tessa Dare «Kusursuz Mürebbiye»

Tessa Dare «Kusursuz Mürebbiye» pdf indirYazar(lar) Tessa Dare
Kategori(ler) Roman
Yıl 2023
Sayfa 288

OKU KITAP INDIR

Kusursuz Mürebbiye kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

“Âşık olmaya hazırlanın!”
−Bridgerton serisinin yazarı Julia Quinn

“Bayıldım! Birçok kez yüksek sesle güldüm… Onun yazdıklarını çok seviyorum.” −Jodi Picoult

New York Times’ın çoksatan yazarı Tessa Dare,
Bridgerton hayranlarının çok seveceği bir tarihi
aşk romanı ile karşınızda!

Geçim kaynağı ellerinin arasından kayıp giden Alexandra
Mountbatten’ın yeni işi oldukça zor. Birbirinden asi iki yetimi bir an önce görgülü genç hanımlara dönüştürmesi gerekiyor. Ancak kızların disipline değil, sevgi dolu bir yuvaya ihtiyaçları var. Tabii bunu vasilerine anlatmak hiç kolay değil. O, hem dükün vârisi hem de Londralı kadınların gözdesi. Pek çok kadın onu dizginlemeye çalıştıysa da sonuç ortada.

Kendine saygısı olan her çapkın gibi, o da tek bir kurala göre yaşıyor: Bağlanmak yok. Ama Alexandra kararlı: Bir şekilde Chase’in kalbine ulaşmalı ve bunu yaparken kendi kalbini ve işini riske atmamalı


Tessa Dare «Kusursuz Mürebbiye» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Tessa Dare «Kusursuz Mürebbiye» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Tessa Dare «Kusursuz Mürebbiye» online kitap pdf türkçe oku