«Tanrı, İnsan, Hayvan, Makine» Meghan O’gıeblyn

«Tanrı, İnsan, Hayvan, Makine» Meghan O’gıeblynYazar(lar) Meghan O’gıeblyn
Kategori(ler) Bilim
Yıl 2023
Sayfa 288

«Tanrı, İnsan, Hayvan, Makine» Meghan O’gıeblyn için özet (Açıklama)

Yapay zeka çağında insanlığın anlamını derinlemesine sorgulayan büyüleyici ve düşündürücü bir kitap: “Tanrı, İnsan, Hayvan, Makine”! Meghan O’Gieblyn, tarihsel ve felsefi kökenlere dayanan bu önemli eseri, gerçeküstü bir kavrayış ve benzersiz bir üslupla kaleme alıyor.

İnsanlık tarihinde dünya, anlayışımızın ötesindeki gizemli güçlerle doluydu. Ancak bilimin yükselişi ve Descartes’ın zihin ile fiziksel dünyayı ayıran felsefesiyle, materyalizm gizemi yeniden ele aldı. Artık insanlar, bilinç ve kimliğin aslında bir yanılsama olup olmadığını merak ediyor. Bu kitapta, yapay zeka ve teknolojinin hayatlarımıza nasıl nüfuz ettiği ve varoluşun temel sorularını anlamlandırmak için yeni dijital metaforlara nasıl başvurduğumuz ele alınmaktadır.

Meghan O’Gieblyn, eski bir dindar olarak, inancın ve hayatın anlamının peşindeki bu yolculuğa derin kişisel deneyim ve mizah katarak, kimlik, bilgi ve yaşamın amacı gibi felsefi problemleri ele alır. “Tanrı, İnsan, Hayvan, Makine”, modern çağın karmaşasıyla baş etmek için yazılmış ufuk açıcı bir rehber niteliğindedir.

Bu kitabı okuyarak, O’Gieblyn’in etkileyici düşünceleri ve özgün perspektifleriyle, insan olmanın anlamı ve teknolojinin insanlık üzerindeki etkisini keşfedeceksiniz. Hangi sürprizler ve gerçeklerle karşılaşacağınızı öğrenmek için, kesinlikle bu kitabı okumanız gerekir.

“Tanrı, İnsan, Hayvan, Makine”, zekice bir dil ve sürükleyici bir anlatım sunarak, okuyucuyu derin düşüncelere dalmaya ve insanın varoluşunu sorgulamaya davet ediyor. Yeni düşünceler ve bakış açılarıyla zenginleştirilmiş bu eseri okuyarak, yapay zeka çağında insanlığın geleceği ve anlamı üzerine çarpıcı ve düşündürücü bir yolculuğa çıkacaksınız.


Kütüphanemizde «Tanrı, İnsan, Hayvan, Makine» kitabını ücretsiz olarak kayıt olmadan okuyabilir veya Portekizce olarak sunulan epub, mobi, pdf gibi formatlardan uygun formatta sms (sms) indirebilirsiniz. e-kitap , Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

«Tanrı, İnsan, Hayvan, Makine» Meghan O’gıeblyn PDF E kitap indir

Rate article