Tami Lynn Kent «Vahşi Dişilik»

Tami Lynn Kent «Vahşi Dişilik» pdf indirYazar(lar) Tami Lynn Kent
Kategori(ler) Kişisel Gelişim
Yıl 2023
Sayfa 416

OKU KITAP INDIR

Vahşi Dişilik kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Dişil enerji nedir?
Ailemizden miras aldığımız enerji döngüleri hayatımızı nasıl etkiler?
Dişil enerjimi dengelemek için neler yapabilirim?
Vahşi Dişi kimdir?
İçimizdeki yaratıcılığı ve ilhamı nasıl uyandırabiliriz?
Menstrüasyon döngüsü ile yaratıcılık arasındaki kadim bağlantı nedir?

Bedeninizin kalbinin derinliklerine yolculuk yapın. Kadınsı yaraların arazisini gezin. Kökünüze, tüm kadınlığın merkezine gidin ve bedeninizle olan ilişkinizi tamamen değiştirin. Vahşi Dişilik, size, kadim vahşi benliğinizi uyandırmak, yaratıcı enerjinizi geri kazanmak, kutsal merkezinize yeniden bağlanmak ve kendinizi beslemek için güçlü araçlar sunuyor.

Bir kadın bedeninde olmak, onu anlamaya yetmiyor. Bu kitabın rehberliğinde, kadın bedeninin çok katmanlı işleyişini anlamakla kalmayıp görünenin ardındaki yaratıcılık, haz ve neşe potansiyelimizi de uyandırabiliriz. Tami Lynn Kent kendi hikâyesini, danışanlarının hikâyesi ve aslında hepimizin hikâyesiyle birleştiriyor ve bize farklı bir yaklaşım sunuyor. Uzman gözünden kadın doğasını keşfederken yolun kutsallığını da hissettirebilen bu kaynağa kavuşmamızı yürekten kutluyorum.
Sibel Ergün, Çevirmen, Yoga Eğitmeni

Vahşi Dişilik kitabı, bizleri enerjimizin doğduğu yere, merkezimize doğru bir yolculuğa çıkarıyor. Tami’nin katman katman ilerleyerek aktardığı şefkat ve beceriyle rahmimize doğru giden yolu bulmayı öğreniyoruz. Kitabı okurken, dokunuşun, nefesin ve farkındalığın, bedenimizi, daha önce tanımadığımız bir haliyle görmemize yardımcı olduğunu anlıyor ve böylelikle kendimizi başka bir yerden tanıyoruz.
Selen Çağlayık, Maya Rahim Masajı Uygulayıcısı


Tami Lynn Kent «Vahşi Dişilik» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Tami Lynn Kent «Vahşi Dişilik» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Tami Lynn Kent «Vahşi Dişilik» online kitap pdf türkçe oku