«Talat-Enver-Cemal Paşalar Yakın Tarihin Üç Büyük Adamı» Ziya Şakir

«Talat-Enver-Cemal Paşalar Yakın Tarihin Üç Büyük Adamı» Ziya ŞakirYazar(lar) Ziya Şakir
Kategori(ler) Biyografi, Edebiyat
ISBN 9786056222702
Yıl 2011
Sayfa 256

«Talat-Enver-Cemal Paşalar Yakın Tarihin Üç Büyük Adamı» Ziya Şakir için özet (Açıklama)

Ankara: 2.Şubat.1943
Azizim Ziya Şakir,
Gönderdiğiniz iki eserinizi büyük memnunlukla aldım. Fatihi tefrikahalinde tamamen takib etmiştim.
Talat, Enver, Cemal Paşalar namındaki çok değerli eserinizi de dikkatle okudum. Tebrik ederim. Herhalde bu üç zatın ruhları bize hitab etmiye muktedir olsalardı son zamanda kendilerine de ederlerdi. Bunların içerisinde en çk tanıdığım ve sevdiğim Talat paşadır. İstanbuldan ayrılırken yazdığı mektubun klişesini Tasviri Efkarda okuduğum zaman gözlerim yaşardı. Bu feragatli İnkilab çocuğunu yeni nesle siz tanıtmış oldunuz. Bayana, size çok, pek çok selamlar.
Celal Baya


Kütüphanemizde «Talat-Enver-Cemal Paşalar Yakın Tarihin Üç Büyük Adamı» kitabını ücretsiz olarak kayıt olmadan okuyabilir veya Portekizce olarak sunulan epub, mobi, pdf gibi formatlardan uygun formatta sms (sms) indirebilirsiniz. e-kitap , Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

«Talat-Enver-Cemal Paşalar Yakın Tarihin Üç Büyük Adamı» Ziya Şakir PDF E kitap indir

PDF

Rate article