Susan Lee «Seoulmates»

Susan Lee «Seoulmates» pdf indirYazar(lar) Susan Lee
Kategori(ler) Roman, Aşk
Yıl 2023
Sayfa 272

OKU KITAP INDIR

Seoulmates kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

K-pop, K-drama ve Kore’ye dair her şey! Kore kültürünü sevenlerin elinden bırakamayacağı harika bir gençlik draması.

Hannah Cho, erkek arkadaşı Nate ile mükemmel bir yaz, arkadaşlarıyla da eğlenceli bir son sene geçirmeyi planlamıştır. Ama erkek arkadaşı Hannah’yı hiçbir ortak noktaları olmadığını iddia ederek birden terk eder.
Hannah’nın arkadaşları ve eski erkek arkadaşı son zamanlarda K-popa ve K-dramalarına fena hâlde kafayı takmıştır ama Hannah bunlarla hiç ilgilenmemektedir. Yıllarca Koreli-Amerikalı kimliğine uyum sağlamak için Amerikalı tarafını kucaklayıp Koreli tarafını yok saymıştır ama son zamanlarda bu durumun, dışlanmasına sebep olduğunu fark etmiştir.

Tam da bu farkındalık anında, Korede yaşayan ve K-dramalardan birinde başrol oynayan, Hannah’nın yıllardır görmediği eski dostu Jacob Kim, şöhretine biraz ara vermek umuduyla ailesiyle beraber San Diego’ya gelir. Jacob, ihtiyacı olan şeyin bu kısa yaz tatili olduğunu düşünür. Tabii, eğer Hannah ile son görüştüklerinde yaşadıkları sorunları çözüp aralarında gelişen yeni duyguları keşfedebilirlerse… Bu sırada eski erkek arkadaşı Nate, Hannah’ya dönmek istediğini söyler ve işler iyice çıkmaza girer.

Hannah’nın hayatı, ne zaman bir K-dramasına dönüşmüştür?


Susan Lee «Seoulmates» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Susan Lee «Seoulmates» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Susan Lee «Seoulmates» online kitap pdf türkçe oku

Rate article