«Sular Üstünde Gökler Altında» Viktor Emil Frankl

Kaan Murat YanıkYazar(lar) Viktor Emil Frankl
Kategori(ler) Roman
Yıl 2023
Sayfa 352

«Sular Üstünde Gökler Altında» Viktor Emil Frankl için özet (Açıklama)

“Sular Üstünde Gökler Altında” adlı kitap, Kaan Murat Yanık’ın kaleminden çıkan büyülü gerçekçi bir roman olup, okuru 15. yüzyılın sonlarına götürerek İstanbul’dan Kırım’a, İspanya’dan Güney Amerika’ya ve Kazablanka’ya uzanan nefes kesen bir yolculuğa çıkarıyor.

Kalender, hem aşk derdinden kaçmak hem de babasının hayallerini gerçekleştirmek adına kâşif olma yolunda maceralara atılırken, tarihin tozlu sayfalarında yaşanan gerçek olaylardan esinlenen bu roman, okuru zamanın ruhunu yansıtan farklı kültürlerle ve eşsiz kahramanlarla tanıştırıyor.

Romanın içinde, Kaptanlar, korsanlar, papazlar, şövalyeler ve daha pek çok renkli karakterin yanı sıra, dönemin şehirlerine, yapılarına, şarkılarına ve kitaplarına da tanıklık edeceksiniz. Bu zengin atmosferde, Doğu ile Batı’nın dikenli sınırlarında dolaşırken, ışıltılı kurbağaların zıpladığı düşlerde ve masmavi okyanuslarda kaybolmaya hazır olun.

Kaan Murat Yanık’ın “Sular Üstünde Gökler Altında” adlı bu romanı okuyarak, tarihin tozlu sayfalarında gizemli maceralara atılacak, hem aşkı hem de keşifleri yeniden yaşayacaksınız. Bu efsunlu serüvenin içinde, umut etmeye ve masalların içinde kaybolmaya ihtiyaç duyanların hayat karşısında nasıl direndiğini göreceksiniz. Siz de bu büyülü yolculuğa katılmaya hazır mısınız?


Kütüphanemizde «Sular Üstünde Gökler Altında» kitabını ücretsiz olarak kayıt olmadan okuyabilir veya Portekizce olarak sunulan epub, mobi, pdf gibi formatlardan uygun formatta sms (sms) indirebilirsiniz. e-kitap , Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

«Sular Üstünde Gökler Altında» Viktor Emil Frankl PDF E kitap indir

Rate article