Steven Lee Weinberg,Ph.D. , J. Z. Knight , Carol Wright , Sue Ann Fazio , Randall Weischedel «Ramtha Beyaz Kitap»

Steven Lee Weinberg,Ph.D. , J. Z. Knight , Carol Wright , Sue Ann Fazio , Randall Weischedel «Ramtha Beyaz Kitap» pdf indirYazar(lar) Steven Lee Weinberg,Ph.D. , J. Z. Knight , Carol Wright , Sue Ann Fazio , Randall Weischedel
Kategori(ler) Bilim
Yıl 2002
Sayfa 296

Ramtha Beyaz Kitap kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

“İnsanlığın Kendi Yüceliğini İdrak Etmekten Başka Kurtuluşu Yoktur.”

Ben RAMTHA’yım. Çok uzun bir zaman önce Dünya, ya da Terra denilen bu yerde yaşamış özgür bir varlığım. O hayatımda ölmedi; yükseldim, çünkü zihin gücümü kullanmayı ve bedenimi görünmeyen bir yaşam boyutuna beraberimde götürmeyi öğrenmiştir. Böyle yaparak, sınırsız bir özgürlüğün, sınırsız bir mutluluğun, sınırsız bir yaşamın varlığını idrak ettim. Bu dünyada benden sonra yaşayanlar arasında da yükselenler oldu.

Sizlere bizim için çok önemli ve değerli olduğunuzu söylemeye geldim çünkü nasıl algılarsanız algılayın, içinizden akan yaşam ve her birinize gelen düşünce Tanrı dediğiniz sonsuz zeka ve yaşam-gücüdür. İşte hepimizi birbirimize bağlayan bu özdür. Sadece sizin dünyanızdakileri değil, henüz göremediğiniz evrendeki varlıkları da birbirine bağlayan bu aynı özdür.


Steven Lee Weinberg,Ph.D. , J. Z. Knight , Carol Wright , Sue Ann Fazio , Randall Weischedel «Ramtha Beyaz Kitap» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Steven Lee Weinberg,Ph.D. , J. Z. Knight , Carol Wright , Sue Ann Fazio , Randall Weischedel «Ramtha Beyaz Kitap» ücretsiz PDF E-kitap indir

Rate article