Stephen R. Covey «Etkili İnsanların 7 Alışkanlığı»

Stephen R. Covey «Etkili İnsanların 7 Alışkanlığı» pdf indirYazar(lar) Stephen R. Covey
Kategori(ler) Kişisel Gelişim, Ekonomi
Yıl 2023
Sayfa 250

OKU KITAP INDIR

Etkili İnsanların 7 Alışkanlığı kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Stephen R. Covey’in “Etkili İnsanların 7 Alışkanlığı” adlı kitabı, sizin hayatınızdaki değişikliklerin yaratıcısı olmanız için gereken ilhamı ve araçları sunuyor. Her gün sık sık şikayet etmek ve dışsal koşullara suç atmak yerine, bu kitap size hayatınızı nasıl yönlendirebileceğinizi gösteriyor. Covey’e göre, her insanın kendi seçimlerinin sorumluluğunu taşıdığına inanıyor ve sizi sıkışmış hissettiğiniz yerden kurtaracak olanın bu seçimler olduğunu vurguluyor.

Covey, her birimizin hayatımızı etkileyen faktörleri kontrol edebileceğimize inanıyor ve bunun için gerekli olan becerileri ve alışkanlıkları geliştirmemiz gerektiğini savunuyor. Kitap, her bir alışkanlığın teorisini öğrenmeyi, bunları günlük yaşantınıza nasıl entegre edeceğinizi denemeyi ve bu değişimlere motivasyon kazandırmayı içeren bir yol haritası sunuyor.

Stephen R. Covey’in kitabı, size kendi potansiyelinizi gerçekleştirmeniz için gereken bilgi ve motivasyonu sunarak, hayatınızı başka bir seviyeye taşımanıza yardımcı olacak. Bu kitap, kişisel gelişim ve etkili liderlik konularında size yeni bir bakış açısı sunuyor. Kendi seçimlerinizin ve alışkanlıklarınızın farkında olarak, daha mutlu, başarılı ve tatmin edici bir hayatın kapılarını aralayabilirsiniz.


Stephen R. Covey «Etkili İnsanların 7 Alışkanlığı» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Stephen R. Covey «Etkili İnsanların 7 Alışkanlığı» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Stephen R. Covey «Etkili İnsanların 7 Alışkanlığı» online kitap pdf türkçe oku