Stefano D’Anna «Tanrılar Okulu»

Stefano D'Anna «Tanrılar Okulu» pdf indirYazar(lar) Stefano D’Anna
Kategori(ler) Kişisel Gelişim
Yıl 2015
Sayfa 444

OKU KITAP INDIR

Tanrılar Okulu kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Bu kitap, bir harita ve bir kaçış planıdır.
Önceden çizilmiş ortak bir kaderin yazgısından çıkarak bir Birey olmak adına izlediğim yolun hikayesidir.
Hayat; tıpkı bana yaptığı gibi seni de, bir mengenede soluğun kesilinceye kadar sıktığında, seni içinden çıkamayacağın hayal kırıklıklarına uğrattığında ve hiçbir çıkış yolu bulamadığında… İşte, ancak o zaman bu Kitap, bir anda eline geçecek ve seni bulacaktır. Böylece Bireysel Devrim’in için, bir insanın hayal edebileceği en büyük maceraya hazır olduğunu bileceksin: Bütünlüğüne ve yolunu kaybettiğin cennetine yeniden kavuşmak.
Stefano D’Anna


Stefano D’Anna «Tanrılar Okulu» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Stefano D’Anna «Tanrılar Okulu» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Stefano D’Anna «Tanrılar Okulu» online kitap pdf türkçe oku